Yükleniyor...

E-Ticaret

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa E-Ticaret E-Ticaret

E-Ticaret

İnternette ulaşabileceğiniz onlarca e ticaret sitesi satışı yapan firma bulmak mümkün. Firmaların bir çoğunun vermiş olduğu hizmetler kesinlikle göz dolduruyor. Ancak siz bu hizmetlerden ne kadarını kullanacaksınız?

Noktam Web olarak; Ürün ve hizmetlerinin internet üzerinden satışını yapmak isteyen işletmeler için ihtiyaç duyacakları tüm modüllerin yer aldığı e-ticaret paketlerimiz hizmetinizde.

Sistem Nasıl Çalışır?

Potansiyel bir müşteri satın almayı düşündüğü ürünü/hizmeti bir arama motoru yardımı ile veya daha önceden ziyaret etmiş olduğu bir online satış sitesine giriş yaparak bulur. Müşteri ürünün özelliklerini, fiyatını, taksit ve kargo seçeneklerini, arıza, iade, garanti prosedürünü inceler. Eğer incelemiş olduğu ürünün satın almayı düşündüğü ürün olduğuna karar verirse ve satış sitesindeki kriterler kendisi için yeterli ise alışverişini gerçekleştirmek için gerekli adımları tamamlar.

Müşteri ürünü satın almak için kendisinden istenilen bilgileri eksiksiz olarak girdikten sonra ürünü birkaç dakika içerisinde satın alır. Satın almış olduğu ürün kargo ile birkaç gün içerisinde ( bu süreç firmalara göre değişkenlik göstermektedir) kendisine teslim edilir. Bir e-ticaret sitesinin firma sahibine kazandırdığı bir çok avantaj vardır.

Özellikler;

  • Noktam Web E Ticaret paketleri ile düşük fiyatlara kaliteli bir satış sitesine sahip olun.
  • İstemiş olduğunuz e-ticaret sitesinin siparişini verin, hemen kuruluma başlayalım.
  • Ürün ve hizmetlerinizi kolay yönetim paneli ile hızlı bir biçimde ekleyin.
  • Ürün ve hizmetlerinizin satışını ister kredi kartı ile ister havale yöntemi ile yapın.
  • SSL-Güvenlik Sertifikası ile müşterilerinize rahat ve güvenli bir alışverişin kapılarını açın.