Yükleniyor...

SEO

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Google SEO SEO

SEO

SEO (Search Engine Optimization) nedir?

Türkiye'de SEO, Türkçe adıyla Arama Motoru Optimizasyonu, arama motoruna yazılan anahtar kelimeler ile üst sıralara çıkmak için yapılan iki aşamalı optimizasyon işlemidir. SEO, iç SEO ve dış SEO olmak üzere ikiye ayrılır. Sitenin içerisinde yapılan optimizasyonlar ve site dışında backlinkler oluşturur. Bunun amacı ise arama motorlarına yapılan anahtar kelimeler sayesinde arama motorunun ilk aranan sitesi olmaktır. Bu gibi işlemler işletmeciler için çok büyük öneme sahiptir. Arama motorları aranan kelimeyi daha rahat bir şekilde tarar ve böylece linkler sayesinde en üstte çıkmasına yardımcı olur.

Müşterileriniz sizi Google, Yahoo ve Bing'de bulabiliyor mu? Noktam Web, işletme web sitenizi bu Arama Motorlarında yüksek oranda görüntülenmesi konusunda uzmanlaşmıştır. Projelerimiz, bir web sitesinin arama varlığı ve varolan Arama Motoru görünürlüğüyle genel bir bakışla başlayarak, çözümün işletmenizin veya kuruluşunuzun benzersiz sorunlarına ve fırsatlarına uymasını sağlar. Stratejik hedeflerinize en uygun planı oluşturmak için, site dışı markanızı ve geri bağlantı profilinizi, yerinde optimizasyonunuzu ve web sitesi altyapısını ve kategorisel rekabet gücünü dikkate alırız. Ardından, bu planı en baştan hazırlıyoruz. Tek boyutlu herkese uygun bir standart bir strateji değil, bunun yerine sitenizin arama görünürlüğünü iyileştirmeye yönelik belirli bir eylem planı oluşturuyoruz. Sonra stratejilerimiz ve taktiklerimiz doğrultusunda ilerliyoruz ve tavsiyelerimizi uygulamak için sizinle birlikte çalışıyoruz. Projenin her aşamasında kişiselleştirilmiş bir hizmet sunduğumuzu sizde göreceksiniz. Kişilerin ürünleriniz veya hizmetleriniz için nasıl arama yaptığını araştırıyor ve ödeme yapan müşterilere dönüşen trafik sağlamaya odaklanıyoruz. Amacımız SEO ile size yeni müşteriler kazandırabilmektir. Google'ın bağlantıları ve içeriği konusunda daha katı hale getirmesi sayesinde, küçük işletmeler ve işletmeler için SEO stratejileri önemli ölçüde değişti. Ve işletmeler için SEO söz konusu olduğunda, nihai hedef Gerçekten Büyük olmalıdır. Web'de markanızın görünürlüğünü iyileştirirken, daha fazla Trafiği çekerek, arama motorlarından özellikler aranan ürün ve hizmet müşteri yakalama potansiyelini arttırmaktadır.

SEO Fiyatları Hangi Kriterlere Göre Belirlenir?

Seo fiyatları, birçok kritere göre değişiklik göstermektedir. SEO fiyatı belirlenirken web sitesinin geçmişi, rakipleri, daha önce seo çalışması yapılıp yapılmadığı, backlink sayısı, anahtar kelimenin popülerliği, seo çalışması süresi gibi faktörler seo fiyatlarını değiştirmektedir. Ayrıca aylık seo hizmeti ve yıllık seo hizmeti, performans pazarlama seo çalışması fiyatları birbirinden ayırmaktadır. Noktam Web olarak 1 yıllık seo çalışması yaparak ücretlendirmekteyiz. Sonuç odaklı seo hizmeti verdiğimiz için seo ücreti ne kadar çıkarsa yarısını alarak işimize başlıyor, web siteniz için tahakkuk edilen sıralama elde edilince kalan ödemeyi almaktayız.